Specjalista ds. weryfikacji danych

Lokalizacja: Gdańsk

Zakres Obowiązków :

  • weryfikacja i kontrola poprawności danych osobowych klientów administrowanych przez spółkę
  • identyfikacja i weryfikacja procesu pod kątem scalania klientów
  • naprawa zidentyfikowanych błędów przy scalonych klientach (rozscalenie)
  • przygotowywanie zestawień oraz raportów niezbędnych do codziennej pracy
  • współpraca z innymi działami w firmie głównie z IT przy weryfikacji i usuwaniu błędów
  • identyfikacja i weryfikacja innych błędnie działających procesów w firmie
  • tworzenie i realizację planów naprawczych, w tym również pozostałych procesów dotyczących danych osobowych klientów.

Nasze Oczekiwania :

  • wykształcenie min. średnie lub student studiów zaocznych/wieczorowych o dyspozycyjności na pełen etat,
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word oraz Excel)
  • dobra znajomość procesu obsługi klienta w Wakacje.pl, znajomość poszczególnych grup produktowych,
  • dokładność, spostrzegawczość, samodzielność
  • umiejętność wyszukiwania informacji, umiejętność analitycznego myślenia
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność, odpowiedzialność oraz motywacja do pracy;

Oferujemy :

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Współprace w oparciu umowy o pracę
  • Ciekawe wyzwania w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • pakiet socjalny (Karta Multisoprt, Ubezpieczenie, opieka medyczna),
  • Praca w Centrali Gdańsku Wrzeszczu.