Specjalista ds. Komunikacji

Lokalizacja: Gdańsk

Obowiązki :

  • Tworzenie tekstów branżowych, biznesowych i podróżniczych oraz materiałów na potrzeby komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej,
  • Praca z mediami lokalnymi i ogólnopolskimi,
  • Realne wsparcie komunikacyjne działań lidera branży e-travel w Polsce,
  • Realizacja strategii komunikacji B2C i B2B – raporty branżowe, informacje prasowe, komunikacja z pracownikami i siecią franczyzową,
  • Kreowanie i research trendów rynkowych, głównie w obszarze turystyki,
  • Praca na narzędziach komunikacji wewnętrznej (m.in. intranetem, social media ) oraz ich rozwijanie,
  • Skuteczna współpraca przy wdrażaniu projektów komunikacyjnych,
  • Współpraca z obszarem e-commerce,
  • Wsparcie w kreowaniu marki pracodawcy i wizerunku firmy.

Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe (preferowane nauki humanistyczne, kierunki związane z komunikacją, public relations lub dziennikarstwem),
  • Umiejętność pisania angażujących tekstów (tzw. lekkie pióro) do różnych grup celowych,
  • Mile widziane doświadczenie w projektach związanych z komunikacją wewnętrzną,
  • Wysoko rozwinięta kreatywność i podejście projektowe do realizowanych zadań,
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów oraz budowania pozytywnych relacji,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej,
  • Znajomość innych programów prezentacyjnych, programów graficznych czy audiowizualnych będzie mile widziana,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, PowerPoint).

Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Tryb pracy od poniedziałku do piątku,
  • Szansę na rozwój i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się,
  • Możliwość polecania znajomych do pracy – za każdego zatrudnionego otrzymasz ekstra bonus finansowy,
  • Pakiet benefitów (pakiet medyczny, kartę sportową, konkursy wewnętrzne, spotkania integracyjne, zniżki),
  • Bony świąteczne, podarunki okolicznościowe (z okazji ważnych wydarzeń w Twoim życiu – ślubu, narodzin dziecka),
  • Możliwość dołączenia do grup nauki języków obcych,
  • Poza tym: chillout room, rowerownia, owocowe czwartki, konkursy, udział w zawodach sportowych,
  • Swobodny dress code,
  • Wiele ciekawych inicjatyw, które są dla nas na porządku dziennym.
#Wakacjetomy
Dołącz do nas!