Specjalista ds. Analityki Internetowej

Lokalizacja: Gdańsk

Obowiązki :

  • odpowiedzialność za poprawność, kompletność oraz jakość danych od etapu ich zbierania do etapu prezentacji i analizy,
  • przeprowadzanie nowych wdrożeń, poprawy jakości danych,
  • przygotowywanie, analiz, raportów, rekomendacji,
  • testowanie oraz wdrażanie nowych narzędzi i rozwiązań analitycznych.

Wymagania :

  • znajomość Google Tag Managera (lub konkurencyjnego narzędzia),
  • bardzo dobra znajomość Google Analytics,
  • doświadczenie w analizie dużych zbiorów danych,
  • wiedza dotycząca modelowania atrybucji,
  • mile widziane znajomość Java Script i HTML potrzebna np. do implementacji analityki i GTM
  • mile widziane doświadczenie w implementacji / audytowaniu wdrożeń Google Analytics

Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • szansę na rozwój i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się
  • możliwość polecania znajomych do pracy – za każdego zatrudnionego otrzymasz ekstra bonus finansowy,
  • pakiet benefitów ( pakiet medyczny, kartę sportową, konkursy wewnętrzne, spotkania integracyjne, zniżki),
  • bony świąteczne, podarunki okolicznościowe (z okazji ważnych wydarzeń w Twoim życiu – ślubu, narodzin dziecka),
  • możliwość dołączenia do grup nauki języków obcych,
  • poza tym: chillout room, rowerownia, owocowe czwartki, konkursy, udział w zawodach sportowych,
  • swobodny dress code,
  • wiele ciekawych inicjatyw, które są dla nas na porządku dziennym.

#Wakacjetomy
Dołącz do nas!