Senior Frontend Developer

Lokalizacja: Gdańsk

Obowiązki :

  • Tworzenie aplikacji desktopowych i mobilnych
  • Praca z serwisami odwiedzanymi przez dziesiątki milionów użytkowników miesięcznie,
  • Wdrażanie nowych rozwiązań oraz wydawanie kolejnych wersji oprogramowania,
  • Dbałość o wydajność rozwiązań,
  • Bliska współpraca z działem e-commerce.

Wymagania :

  • Min. 2 lata doświadczenia jako Senior Frontend Developer,
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość React.js,
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość TypeScript/JavaScript,
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość systemów zarządzania danymi Redux/MobX,
  • Znajomość Node.js,
  • Mile widziana znajomość innych frameworków oraz narzędzi Frontendowych,
  • Znajomość programowania OOP,
  • Znajomość testów jednostkowych, end-to-end, integracyjnych,
  • Mile widziane doświadczenie w integracjach narzędzi analitycznych,
  • Mile widziana znajomość systemów szablonów HTML (Smarty, Volt),
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji GIT,
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą
  • Samodzielność w działaniu, sumienność oraz dokładność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość angielskiego dla potrzeb rozumienia dokumentacji technicznej.

Oferujemy :

  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami wymiany danych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego przy tworzeniu dużych projektów od podstaw i wdrażania własnych projektów,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy o współpracę.
  • Możliwość polecania znajomych do pracy – za każdego zatrudnionego otrzymasz ekstra bonus fi-nansowy;
  • Pakiet benefitów ( pakiet medyczny, kartę sportową, konkursy wewnętrzne, spotkania integracyjne, zniżki);
  • Bony świąteczne, podarunki okolicznościowe ( z okazji ważnych wydarzeń w Twoim życiu – ślubu, narodzin dziecka);
  • Możliwość dołączenia do grup nauki języków obcych;
  • Poza tym: chillout room, rowerownia, owocowe czwartki, konkursy, udział w zawodach spor-towych;
  • Swobodny dress code;
  • Wiele ciekawych inicjatyw, które są dla nas na porządku dziennym!

#Wakacjetomy
Dołącz do nas!