R&D Product Owner

Lokalizacja: Gdańsk

Jakie będą Twoje zadania

  • zbieranie, analiza i synteza wymagań systemowych dla projektów ecommerce
  • tworzenie i konsultacja nowych rozwiązań systemowych
  • ścisła współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • przygotowywanie wymagań i dokumentacji produktowej
  • analiza oraz raportowanie wyników wszystkich faz życia produktów
  • określanie KPI dla poszczególnych etapów funkcjonowania nowych produktów
  • współpraca z Trenerami Wewnętrznymi przy organizacji procesu szkoleniowego dla działów obsługi klienta
  • przygotowywanie case study oraz scenariuszy rozwoju produktów
  • nadzór nad wytwarzaniem, testowaniem i wdrażaniem nowych produktów

Czego od Ciebie oczekujemy

  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: marketing i zarządzanie, finanse
  • min. 2-3 letniego doświadczenia w prowadzeniu projektów
  • zdolności analitycznych, umiejętności trafnego wyciągania wniosków i znajdowania adekwatnych rozwiązań
  • wiedzy w zakresie marketingu produktowego, sprzedaży produktów i zarządzania
  • wysoko rozwiniętych zdolności organizacyjnych
  • kompetencji interpersonalnych, umiejętności budowania relacji biznesowych i pracy w grupie,
  • swobodnego poruszania się w danych oraz umiejętności opomiarowania biznesu
  • umiejętności zarządzania czasem oraz samodzielności w działaniu

Czego możesz od nas oczekiwać

  • stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pracy przy ciekawych, złożonych technologicznie projektach internetowych,
  • pracy w profesjonalnym zespole i sympatycznej atmosferze,
  • pakietu socjalnego (Karta Multisport; Ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna),
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach i programach rozwojowych w ramach organizacji,
  • realnej perspektywy rozwoju i awansu.