PHP DEVELOPER

Lokalizacja: Gdańsk

Zakres obowiązków

  • Wytwarzanie nowych funkcjonalności z naciskiem na kod obiektowy;
  • Utrzymanie i rozwój istniejących aplikacji i microserwisów;
  • Udział w projektowaniu tworzonych rozwiązań;
  • Optymalizacja i poprawa wydajności kodu;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej;

Wymagania

  • Komercyjne doświadczenie w realizacji projektów w technologii PHP;
  • Znajomość relacyjnych baz danych: mySQL, PostgreSQL oraz noSQL: MongoDB, Elastic Search;
  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji Git;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Mile widziana znajomość frameworków dostępnych na rynku;
  • Znajomość angielskiego umożliwiająca posługiwanie się dokumentacją techniczną;

Oferujemy

  • pakiet socjalny (Multisport, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna),
  • pracę w ciekawych, złożonych technologicznych projektach,
  • stabilne zatrudnienie,
  • „delegacje pod palmami” – służbowe wyjazdy zagraniczne w ramach czasu pracy,
  • pracę w profesjonalnym zespole i sympatycznej atmosferze,
  • realna perspektywa rozwoju i awansu
  • praca w Centrali Gdańsku Wrzeszczu.