Młodszy Specjalista ds. Księgowości i Rozliczeń

Lokalizacja: Gdańsk

Opis stanowiska

  • prowadzenie rozliczeń i uzgadnianie sald kontrahentami,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych w firmie,
  • wprowadzenie i zatwierdzanie przelewów bankowych,
  • sporządzanie raportów, zestawień i sprawozdań;

Wymagania

  • wykształcenie średnie ekonomiczne,
  • znajomość zasad rachunkowości,
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość programu Symfonia.
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • dokładność, rzetelność i sumienność,
  • dobra organizacja i dynamika pracy;

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Współprace w oparciu umowy o pracę
  • Ciekawe wyzwania w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • pakiet socjalny (Karta Multisoprt, Ubezpieczenie, opieka medyczna),
  • Praca w Centrali Gdańsku Wrzeszczu.