Młodszy Konsultant ds. Sprzedaży Oferty Turystycznej

Lokalizacja: Gdańsk

Zakres Obowiązków :

  • aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez firmę – sprzedaż marzeń o wypoczynku
  • udzielanie informacji Klientom o naszych produktach i promocjach
  • budowanie pozytywnych relacji z nowymi i obecnymi klientami
  • systematyczna Obsługa CRM
  • obsługa korespondencji mailowej wpływającej na skrzynki

Wymagania :

  • wykształcenie minimum średnie
  • min. 3 miesięczne doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
  • mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • dobra wiedza geograficzna i turystyczna
  • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)
  • dobra organizacja pracy własnej i pozytywne nastawienie do pracy
  • nastawienie na realizację celu, dążenie do rezultatu

Oferujemy :

  • atrakcyjny system motywacyjny – realny, prosty i przejrzysty system prowizyjny
  • szkolenia wstępne przygotowujące do podjęcia pracy (zapewniamy wynagrodzenie) oraz pakiet szkoleń rozwojowych w trakcie zatrudnienia
  • jasne i przejrzyste ścieżki kariery, uzależnionej od stażu pracy i osiągniętych wyników
  • grafik ustalany pod dyspozycyjność pracownika – praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8-24; Kończysz o północy i masz trudny dojazd do domu? Dostaniesz voucher na taksówkę!
  • „delegacje pod palmami” – służbowe wyjazdy zagraniczne w ramach czasu pracy
  • pakiet socjalny (pakiet medyczny, kartę sportową, konkursy wewnętrzne, spotkania integracyjne, programy zniżkowe)