Młodszy konsultant ds. obsługi posprzedażowej

Lokalizacja: Gdańsk

Zakres obowiązków

  • budowanie pozytywnych relacji z nowymi i obecnymi klientami
  • obsługa korespondencją z touroperatorami i klientami,
  • wysyłanie dokumentów podróży,
  • kontrola rezerwacje założonych przez dział sprzedaży,
  • zakładanie rezerwacje w systemach touroperatorów,

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w obsłudze klientów
  • doświadczenie w dziale jakości lub obsługi posprzedażowej będzie stanowiło dodatkowy atut.
  • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i pozytywne nastawienie
  • nastawienie na realizację celu
  • komunikatywność,
  • gotowość do nauki i zaangażowanie
  • umiejętności pracy pod presją czasu.
  • dobra znajomość obsługi komputera

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę (umowa zlecenie w okresie próbnym lub dla chętnych)
  • grafik ustalany pod dyspozycyjność pracownika; praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8-24; Kończysz o północy i masz trudny dojazd do domu? Dostaniesz voucher na taksówkę!
  • „delegacje pod palmami” – służbowe wyjazdy zagraniczne w ramach czasu pracy.
  • pakiet socjalny (pakiet medyczny, kartę sportową, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe)
  • pracę w centrum Wrzeszcza