Marketing Specialist

Lokalizacja: Koszykowa 61, Warszawa,

Zakres obowiązków

  • planowanie i koordynacja działań marketingowych w Internecie oraz offline
  • odpowiedzialność za koordynowanie promocji, budowanie wizerunku marki
  • przygotowanie i realizacja planu mediowego
  • przygotowanie treści marketingowych
  • współpraca z partnerami przy organizacji kampanii

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe min. średnie, lub w trakcie studiów/ wyższe
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w marketingu
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Znajomość podstaw marketingu internetowego w tym SEO i Content Marketing,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność organizacji pracy i określania priorytetów
  • Umiejętność zarządzania (koordynowania) projektami
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Kreatywność i chęć rozwoju osobistego

Oferujemy

  • Pracę w intensywnie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie
  • Benefity: prywatna opieka medyczna
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę oraz długofalową współpracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Miłą atmosferę pracy
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole
  • Pracę w jednej z najlepszych warszawskich przestrzeni biurowych – Mindspace w Hali Koszyki