Konsultant ds. Sprzedaży (Salon Wakacje.pl Nowy Sącz)

Lokalizacja: Nowy Sącz

Obowiązki :

  • kompleksowa obsługa klientów, aktywna sprzedaż produktu,
  • udzielanie informacji o produktach i promocjach,
  • doradztwo, przygotowywanie oferty turystycznej,
  • obsługa posprzedażowa,
  • budowanie i dbanie o pozytywne relacje z nowymi i obecnymi klientami;

Wymagania :

  • min. 2 letnie doświadczenie w branży turystycznej na tym samym lub podobnym stanowisku,
  • znajomość systemu rezerwacyjnego MerlinX, znajomość TUI Iris Plus będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość produktu oraz popularnych destynacji turystycznych,
  • dodatkowym atutem będą odbyte podróże zagraniczne,
  • biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • zaangażowanie i nastawienie na realizację celu,
  • entuzjazm w realizacji powierzonych zadań,
  • umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami,
  • komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność,
  • szybkość w działaniu, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoka kultura osobista;

Oferujemy :

  • zatrudnienie na umowę o pracę (umowa zlecenie w okresie próbnym lub dla chętnych),
  • realny, prosty i przejrzysty system prowizyjny,
  • pracę w biurze Wakacje.pl zlokalizowanym w centrum handlowym
  • godziny pracy: praca poniedziałek-piątek + cykliczny dyżur sobota, niedziela
  • wewnętrzne treningi oraz zagraniczne wyjazdy szkoleniowe (wyjazdy typu study tour ),
  • miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach dynamicznie rozszerzającej swoje działania spółki;