Konsultant ds. Sprzedaży

Lokalizacja: Warszawa – Galeria Północna

Obowiązki :

    • bezpośrednia obsługa klienta,
    • sprzedaż marzeń o wypoczynku,
    • udzielanie informacji o naszych produktach i promocjach,
    • przygotowywanie oferty turystycznej,
    • budowanie i dbanie o pozytywne relacje z nowymi i obecnymi klientami,
    • obsługa posprzedażowa;

    Wymagania :

      • umiejętność obsługi systemów rezerwacyjnych
      • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
      • bardzo dobra organizacja pracy własnej i pozytywne nastawienie,
      • zaangażowanie i nastawienie na realizację celu,
      • entuzjazm w realizacji powierzonych zadań,
      • umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami,
      • komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność;

      Oferujemy :

        • pracę w salonie sprzedaży w galerii handlowej
        • stałe i stabilne zatrudnienie w firmie o prestiżowej marce,
        • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
        • pakiet socjalny (pakiet medyczny, kartę sportową),
        • kontakt z nowoczesnymi technologiami i rozwiązaniami sieci Wakacje.pl ułatwiającymi dobór właściwej oferty,
        • pracę z systemami rezerwacyjnymi oraz wewnętrznym systemem sieci Wakacje.pl,
        • dostęp do ofert ponad 100 touroperatorów (w tym największych organizatorów na rynku),
        • wewnętrzne treningi, profesjonalne szkolenia w ramach sieci,

        #Wakacjetomy

        Dołącz do nas!