Asystent ds. Obsługi Klienta (Gdańsk)

Lokalizacja: Gdańsk

Obowiązki :

  • bieżąca obsługa klientów – telefoniczna oraz mailowa,
  • wprowadzanie zmian na rezerwacjach sprzedanych,
  • wysyłka dokumentów podróży oraz informowanie o godzinach wylotu,
  • wysyłka informacji o dopłacie,
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami i organizatorami,
  • kompleksowe udzielanie informacji związanych z planowanym wyjazdem,
  • dbałość o wysoką jakość świadczonych usług,
  • współpraca z innymi działami oraz wzajemne przekazywanie informacji,
  • obsługa korespondencji z touroperatorami.

Wymagania :

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w branży turystycznej, jak i znajomość systemów rezerwacyjnych będzie stanowiło dodatkowy atut (MerlinX, BlueVendo, Travella),
  • nastawienie na osiąganie celów (jakościowych, efektywnościowych),
  • zaangażowanie i konsekwencja w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • doświadczenie w dziale jakości lub obsługi posprzedażowej będzie stanowiło dodatkowy atut,
  • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym),
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i pozytywne nastawienie do pracy,
  • komunikatywność,
  • dobra znajomość obsługi komputera.

Oferujemy :

  • elastyczność formy zatrudnienia – na podstawie umowy o pracę lub zlecenie – wybór należy do Ciebie (okres próbny na umowie zlecenie),
  • już od maja 2020 nowa lokalizacja w nowoczesnym biurowcu NEON przy ulicy Grunwaldzkiej (SKM Przymorze),
  • premię frekwencyjną,
  • szkolenia wstępne przygotowujące do podjęcia pracy (zapewniamy wynagrodzenie) oraz nieograniczoną możliwość rozwoju (rekrutacje wewnętrzne, szkolenia, szkolenia zagraniczne, udział w programie rozwojowym, awanse w strukturze – 4 szczeble awansu),
  • możliwość polecania znajomych do pracy – za każdego zatrudnionego otrzymasz ekstra bonus finansowy,
  • grafik ustalany według systemu zmianowego – praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8-24,
  • „delegacje pod palmami” – służbowe wyjazdy zagraniczne w ramach czasu pracy,
  • pakiet socjalny (pakiet medyczny, kartę sportową, konkursy wewnętrzne, spotkania integracyjne, programy zniżkowe),
  • kończysz o północy i masz trudny dojazd do domu? Dostaniesz voucher na taksówkę!
  • bony świąteczne, podarunki okolicznościowe ( z okazji ważnych wydarzeń w Twoim życiu – ślubu, narodzin dziecka),
  • swobodny dress code,
  • poza tym: chillout room, rowerownia, owocowe czwartki, konkursy, losowania nagród, biletów, udział w zawodach sportowych,
  • wiele ciekawych inicjatyw, które są dla nas na porządku dziennym!
#Wakacjetomy
Dołącz do nas!