Analityk Biznesowy

Lokalizacja: Gdańsk

Zakres zadań:

  • Pozyskiwanie i weryfikacja wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
  • Analiza wymagań w środowisku powiązanych systemów
  • Udział w kreowaniu nowych rozwiązań, wsparcie Biznesu/ PMa w podejmowaniu decyzji w oparciu o analizę systemu
  • Przygotowywanie procesów w notacji BPMN
  • Ocena szans i ryzyk
  • Przygotowywanie prac w formie zadań dla zespołu projektowego
  • Tworzenie harmonogramu oraz nadzór nad przebiegiem prac
  • Wspieranie komunikacji pomiędzy technicznymi uczestnikami projektu i zleceniodawcą,
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej

Wymagania :

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w analizie biznesowo-systemowej
  • Dobre zrozumienie biznesu, doświadczenie w proponowaniu rozwiązań
  • Doświadczenie w przygotowywaniu analizy w oparciu o ścieżkę krytyczną
  • Znajomość UML i BPMN lub innych notacji do tworzenia podstawowych diagramów biznesowych
  • Znajomość języka SQL
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Koordynacja pracy pomiędzy zespołami – biznes oraz IT
  • Umiejętność zrozumienia systemu na poziomie architektury i interfejsów
  • Komunikatywność, rozwinięte kompetencje miękkie

Oferujemy :

  • Pakiet socjalny (Multisport, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna),
  • Pracę w ciekawych, złożonych projektach,
  • stabilne zatrudnienie,
  • „Delegacje pod palmami” – służbowe wyjazdy zagraniczne w ramach czasu pracy,
  • Pracę w profesjonalnym zespole i sympatycznej atmosferze,
  • Realna perspektywa rozwoju i awansu
  • Praca w Centrali Gdańsku Wrzeszczu.