Administrator Systemów IT

Lokalizacja: Gdańsk

Twoje zadania:

  • utrzymanie oraz rozbudowa środowiska serwerowego
  • wdrażanie nowych usług i aktualizacja już działających
  • zapewnienie wysokiego poziomu dostępności i bezpieczeństwa
  • wsparcie ServiceDesku w codziennej pracy
  • wsparcie działu Software Development poprzez dostarczanie odpowiednich narzędzi/rozwiązań
  • tworzenie dokumentacji technicznej,

Nasze oczekiwania:

  • minimum 5-letnie doświadczenie w administracji serwerami i systemami IT
  • conajmniej dobrego opanowania poniższych technologii:
    1. db: MySQL, PostgreSQL, MongoDB (GridFS), SQL Server
    2. lb: haproxy, nginx
    3. www: nginx, apache
    4. mail: postfix, dovecot
    5. cache: varnish, memcache, redis
    6. filesystem: glusterfs, gridfs
    7. programowanie: bash, perl, php, python
    8. os: Linux (debian, ubuntu), OSX, MS Windows
    9. virt: lxc, kvm
  • dodatkowym atutem będzie znajomość:
    1. LTSP
    2. Asterisk’a (AGI, AMI)
    3. Ubiquity – UniFi
    4. Docker’a
    5. Chef’a
    6. C++ (Qt)
  • zdolność do pracy pod presją czasu i w różnych godzinach
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość angielskiego umożliwiająca posługiwanie się dokumentacją techniczną.

Oferujemy

  • pracę w firmie z pozycją lidera na rynku e-turystyki, należącej do Grupy Wirtualna Polska,
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami IT, e-commerce i UX,
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami,
  • możliwość testowania nowinek z zakresu IT i wdrażania własnych projektów/pomysłów,
  • możliwość odpoczynku w ciepłych krajach,
  • pakiet medyczny i Multisport, atrakcyjne wynagrodzenie