Account Manager

Lokalizacja: Koszykowa 61, Warszawa/ cała Polska

Zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych partnerów i opieka posprzedażowa dla dotychczasowych klientów,
  • badanie i analiza potrzeb, przygotowywanie ofert i prezentacji,
  • negocjowanie warunków współpracy,
  • budowanie świetnych relacji z partnerami,
  • prowadzenie, zarządzanie i koordynacja bieżących projektów związanych z klientem z zachowaniem pełnej odpowiedzialności za jakość realizowanej obsługi,
  • dbanie o jakość i terminowość realizowanych projektów,
  • przygotowywanie umów, koordynacja i kontrola ich realizacji,
  • bieżąca analiza rynku i działań konkurencji.

Wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Account Manager w obszarze sprzedaży B2B,
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu i budowania długotrwałej relacji z klientami,
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kilku projektów jednocześnie,
  • bardzo dobra organizacja pracy i szybkość działania
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych,
  • wysoka motywacja do działania i orientacja na realizację celów biznesowych,
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej oraz pracy pod presją czasu,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację biznesową,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność – możliwe podróże na lotniska w Polsce – maks. kilka razy w miesiącu.

Oferujemy

  • zatrudnienie w rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • praca w elastycznych godzinach oraz możliwość pracy zdalnej
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy,
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, program sportowo-rekreacyjny,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w jednej z najlepszych warszawskich przestrzeni biurowych – Mindspace w Hali Koszyki